Ładowanie strony...
Nabór do klasy IV o profilu piłka nożna

 

 Stowarzyszenie Inicjatywa Arka Gdynia rusza z nowym projektem. Od roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 35 wystartuje klasa piłkarska na poziomie IV. Nabór prowadzony będzie od kwietnia, ale już 24 marca w godzinach od 10 do 13 placówka zorganizuje dzień otwarty dla trzecioklasistów i ich rodziców. 

 
Dzień otwarty to propozycja dla dzieci, które chcą kandydować do statusu ucznia – zawodnika w piłkarskiej klasie IV w roku szkolnym 2018/2019. To doskonała okazja, aby rodzice mogli przekonać się o zaletach placówki, do której mogą zapisać swoje pociechy. Podczas spotkania obecni będą nie tylko pracownicy szkoły, ale także trener koordynator Stowarzyszenia Inicjatywa Arka Gdynia oraz klubowi szkoleniowcy prowadzący roczniki 2008 i 2009, którzy szczegółowo będą odpowiadać na pytania rodziców. 
 
Każdy z obecnych otrzyma regulamin klasy oraz program nauczania. Nie zabraknie czasu na indywidualne konsultacje z dyrekcją oraz trenerami. 24 marca zaprezentowani zostaną: wychowawca oraz nauczyciel klasy piłkarskiej. Ponadto, rodzice oraz uczniowie będą mieli możliwość wzięcia udział w lekcjach pokazowych języka angielskiego, a także zajęć informatycznych oraz chemicznych. 
 
Szkoła Podstawowa nr 35 to placówka znajdująca się przy ul. Uczniowskiej 1 na Witominie. Jej absolwentami są m. in. prezydent Gdyni Wojciech Szczurek czy wielokrotna medalistka mistrzostw świata i Europy w skoku o tyczce Monika Pyrek.
 
Serdecznie zapraszamy. Kto wie, może to właśnie mieszkaniec naszej dzielnicy Grabòwek jest nieodkrytym talentem na miarę Roberta Lewandowskiego
NEWSLETTER
 

Copyright © 2008 Rada Dzielnicy
Odpowiedzialność za treść:

Projekt i wykonanie Artnet